Apartament Darłówko - Darłowo Pokoje

Atrakcje Darłowa i Darłówka

Oferowane przez nas miejsca noclegowe w apartamencie w Darłówku stanowią idealną bazę wypadową do obejrzenia licznych atrakcji turystycznych Darłowa i okolic. Nasz apartament znajduje się jedyne 800 metrów od Aquaparku z morską wodą, w skład którego wchodzą basen sportowy i rekreacyjny, basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, liczne zjeżdżalnie zewnętrzne i wewnętrzne, jacuzzi, sauna, gabinety odnowy biologicznej oraz kręgielnia.

Około 200 metrów od apartamentu znajduje się port w Darłowie, z którego odpływają tramwaje wodne, statki wycieczkowe oraz rejsy na duńską wyspę Bornholm. Turyści mogą także obejrzeć z bliska zabytkową latarnię morską z 1885 roku.

Latarnia morska nie jest z resztą jedynym zabytkiem architektonicznym w okolicach. Będąc na wczasach w Darłowie można również obejrzeć, jedyny zachowany nad polskim morzem, gotycki Zamek Książąt Pomorskich, zabytkowy barokowy ratusz z 1725 roku oraz liczne XIX-wieczne kamienice.

Ponadto odbywa się tu wiele, organizowanych przez Miasto Darłowo letnich imprez plenerowych. Każdego roku odbywa się między innymi Zjazd Historycznych Pojazdów Wojskowych, na który zjeżdżają się miłośnicy historii z całej Polski.

Miłośników sportów wodnych z pewnością ucieszy fakt, że niecałe 8 kilometrów od Darłowa, w Dąbkach, znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego.